День гідності і свободи

 21 листопада в Україні відзначається шоста річниця Революції гідності. Саме цими днями в Україні розпочалися Помаранчева революція 2004 року та Революція гідності 2013 року.

Ці події змінили історію нашої країни. А найтрагічнішою стала для українців боротьба за справедливість, що почалася рівно 6 років тому з Євромайдану. Згодом ця акція перетвориться в Революцію гідності та свободи. Протест у центрі столиці назвали Євромайданом, а найбільш активними його учасниками стали студенти. Ще через кілька днів мирна акція серед ночі перетвориться на жорстоке побоїще. Революція гідності та свободи стала однією з найтрагічніших сторінок в історії сучасної України, але назавжди змінила країну та українців.
 І тому 21.11.2019 року студенти та викладачі Технолого-економічного коледжу БНАУ прийняли участь у покладанні квітів героям  ,,Небесної сотні” та вшанували пам`ять загиблих за гідність та свободу нашої країни.

  На заході заклад представляли прапороносна група у складі студентів: Сидоренко Анни (КД-21), Вареник Тетяни (КД-11), Озбіші Ведата (Ф-11) та групи К-12 на чолі з культорганізатором Нагалевською Н.В. під керівництвом Яненка В.Г.