5 грудня - Міжнародний день волонтерів

       Сьогодні, 5 грудня, у всьому світі відзначають День волонтера, або Міжнародний день добровольців в ім'я економічного та соціального розвитку.

     Волонтерство закладено в генетичному коді українців. Багата традиціями культура нашого народу завжди давала настанови щодо способу життя в українському суспільстві, звичаї ставали законами, якими люди керувались щодня. Одним з них було побратимство — духовне споріднення та взаємодопомога, що забезпечувало допомогу у скрутну годину.

       Наразі волонтери України — це, так звана, мобільна резервна армія України, яка щодня, щогодини, щохвилини підтримує ЗСУ, тероборону та кожну людину, яка цього потребує. Волонтери — герої нашого тилу, вони роблять все можливе, щоб наблизити таку бажану для усіх українців перемогу.

      Ми від усього сердце хоче висловити слова вдячності всім, хто долучається до цього благодійного руху. Ми знаємо, і з гордістю можемо сказати, що серед їх числа є і наші викладачі та студенти, працівники та батьки студентів! Дякуємо кожному за ваші зусилля, хвилювання, терпіння, безсонні ночі, чуйність, відважність, сміливість, за те, що робите велику справу, не вимагаючи нічого натомість. Кожен на своєму місці, але всі заради одного: щоб одного дня усі ми повернулися до рідної домівки, мирної країни на вільну та незалежну українську землю! Пишаємось вами, наші безстрашні, і просимо лише про одне: бережіть себе — ви наш скарб!

         Разом до перемоги!

Адміністрація, профком, студентський парламент