076 Підприємництво та торгівля

Зустріч студентів освітньо-професійної програми "Електронний бізнес та інформаційні технології" та "Інформаційна діяльність підприємства" з випускником 2002 року Олександром Ткаченком

 

Засідання циклової комісії інформаційно-економічних дисциплін

Тризуб. Цікаві факти

 

Навчальна дисципліна "Захист України", студенти освітньо-професійної програми "Комерційна діяльність" група КД-11

Навчальна практика Інформатика і комп'ютерна техніка (на набуття робітничої професії "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення")  студенти освітньо-професійної програми "Інформаційна діяльність підприємства" група ІДП-21

 

Навчальна практика Комерційна діяльність (на набуття робітничої професії "Продавець-консультант") студенти освітньо-професійної програми "Комерційна діяльність" група КД-312 

Інтегроване бінарне заняття з Іноземної мови (за професійним спрямуванням) та профілюючих предметів, на тему: “Internet security. Шкідливі програми. Види антивірусних програм”, для студентів освітньо-професійної програми "Інформаційна діяльність підприємства".
 

 

День Державного Герба України

Відгук від студентів економічного відділення освітньо-професійної програми "Комерційна діяльність" група КД-312

 

День безпечного Інтернету заняття для студентів освітньо-професійних програм "Електронний бізнес та інфрмаційні технології", "Інформаційна діяльність підприємства" викладач Матусевич Олена Василівна 

День безпечного Інтернету леція для студентів освітньо-професійної програми "Електронний бізнес та інформаційні технології" група БТ-11

 

День безпечного Інтернету леція для студентів освітньо-професійної програми "Комерційна діяльність" група КД-21

Профорієнтаційна робота 

 

День безпечного Інтернету леція для студентів освітньо-професійної програми "Комерційна діяльність" група КД-11

МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІЧНА ОЛІМПІАДА 2023-2024

 

Виховна година студентів групи КД-11, освітньо-професійної програми "Комерційна діяльність" присвячена Дню пам’яті Героїв Крут

Практика на отримання робітничої професії "Продавець-консультант" група КД-312, ОПП "Комерційна діяльнісь"

 

Профорієнтаційна робота 

Всеукраїнський конкурс "Я-ЛЮДИНА"

 

Профорієнтаційна робота 

Захист курсових робіт група КД-312, ОПП "Комерційна діяльність"

 

Благодійна акція "Коробка тепла" 

Студентськийу науковий семінар «ДОРОЖНЯ КАРТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ».

 

XIX Всеукраїнськіа інтернет - олімпіада "На Урок" з історії.

Екскурсія студентів групи КД-312 ОПП "Комерійна діяльність" на підприємстві ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів"

 

Захист проєктів по навчальній дисципліні "Основи безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та орони праці".

Засідання Ради роботодавців Економічного відділення

 

Відкрите заняття з навчальної дисципліни "Інформатика" на тему: "Графічний дизайн" разом   зі студентами групи ІДП-21 ОПП "Інформаційна діяльність підприємства" 

Виконання практичної роботи студентами групи КД-312 ОПП "Комерційна діяльність" на тему «Визначення якості безалкогольних напоїв за органолептичними показниками» у лабораторії сенсорного аналізу БНАУ.

 

Година психолога на тему: "16 днів проти насильства" у групі ІДП-11, ОПП "Інформаційна діяльність підприємства"

Екскурсія студентів групи ІДП-31 ОПП "Інформаційна діяльність підприємства" до Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості

 

Лекція на тему:"З добром у серці, з Україною в душі" викладач Сагдєєва Ю.А. для студентів ОПП "Комерційна діяльність" групи КД-11, КД-101, КД-22 та ОПП "Інформаійна діяльність підприємства" групи ІДП-21 та ІДП-22

Інтерактивна година народознавства «Як на Київщині Андрія святкували».

 

 

Екскурсія студентів групи ІДП-11 ОПП "Інформаційна діяльність підприємства" на тему:"Вкрадене дитинство. ДІТИ В РОКИ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 р.р"

Виховна година на тему: "З добром у серці, з Україною в душі". Група ІДП-21, освітньо-професійна програма "Інформаційна діяльність підприємства". Куратор Плигань Оксана Михайлівна

 

Консультативний семінар для студентів групи ІДП-32 ОПП "Інформаційна діяльність підприємства" з приводу перевірки курсових робіт на академічний плагіат.

Лекція-тренінг на занятті з навчальної дисципліни "Основи підприємницької діяльності"

 

Всеукраїнська олімпіада з фізики та астрономії.

Засідання робочої групи "Оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти як інструмент навчання та підвищення мотивації" з метою підготовки до педагогічної ради.

 

 

Екскурсія студентів групи БТ-11 освітньо-професійної програми «Електронний бізнес та інформаційні технології» в Білоцерківський краєзнавчий музей, де ознайомилися з історією розвитку людства на території краю і міста Біла Церква зокрема.

В рамках профорієнтаційної роботи до коледжу завітали представники кафедри фінансів, банківської справи та страхування Економічний факультет Білоцерківського національного аграрного університету - Оксана ДРАГАН (кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри, гарант ОП першого бакалаврського рівня "Фінанси, банківська справа та страхування") та Вікторія ЗУБЧЕНКО (кандидат економічних наук, доцент).

 

Лекція з маркетингу на тему: "Стратегія та планування маркетингових комунікацій" у групі КД-312 Освітньо-професійна програма "Комерційна діяльність". Викладач Герасименко Ірина Олександрівна

В групі ІДП-11 освітньо-професійна програма "Інформаційна діяльність підприємства" ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" пройшов виховний захід присвячений Дню гідності та свободи.

 

Координатор технічної підтримки по перевірці робіт на плагіат - Наталія Костенко провела засідання стосовно робочих питаннь, які виникають при написанні, оформленні курсових робіт, звернена особлива увага на правильність оформлення літературних джерел та формування в тексті посилань на них.

20 листопада, на заняттях інформатики (викладач Оксана ПЛИГАНЬ) студенти економічного відділення груп ІДП-21 та КД-22, закріплюючи свої вміння та навички по векторній графіці, створили емблеми, логотипи, плакати до Дня дітей.

 

В рамках традиційної співпраці з кафедрами економічного факультету Білоцерківського НАУ до нас завітала доцент кафедри "Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності", кандидат економічних наук - Руслана Задорожна.

Міжнародний учнівський конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності «Бобер/Бебрас»

 

День студента!

Консультативний семінар для студентів групи КД-312 ОПП "Комерційна діяльність" з приводу перевірки курсових робіт на академічний плагіат.

 

Викладач економічних дисциплін Кокоша Вікторія Миколаївна разом зі студентамит групи КД -101 ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" ОПП " Комерційна діяльність", проводили заняття з навчальної дисципліни «Реклама та зв’язки з громадськістю» використовуючи локацію магазину #JYSK Біла Церква.

 

В рамках виконання практичної роботи "Аналіз попиту на ринку праці та складання резюме" н.д. Економічна теорія, студенти групи ІДП-22, ОПП "Інформаційна діяльність підприємства" проаналізували співвідношення попиту і пропозиції на основі даних Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості.

01 листопада 2023 року з групами третього курсу економічного відділення відбулася ресурсна дискусія з питань раціонального використання методів тайм-менеджменту у формуванні професійних компетентностей
 

 

В рамках вивчення дисципліни Економічна теорія, для поглиблення знань з теми "Теорія грошей і грошового обігу" студенти ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ", ОПП Інформаційна діяльність підприємства, група ІДП-22 доєднались до онлайн-заходу Національного банку України та Музею грошей.

Балодійна ярмарка "Гарбузова країна" на підтримку Зброїних сил України.

 

Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність

При проходженні практики з навчальної дисципліни "Планування та організація діяльності підприємства", студенти групи ІДП -32, ОПП "Інформаційна діяльність підприємства" відвідали Цент зайнятості.

 

Змагання з міні - футболу серед відділень коледжу.

Студенти групи ІДП-31 завершили проходження навчальної практики з дисципліни «Планування та організація діяльності підприємства», успішно захистили створені проєкти бізнес-планів.

 

Викладачі Економічне Відділення підвищили кваліфікацію з теми: "Цифровізація освітнього процесу: етапи та вплив на якість викладання та навчання" від Національної академії педагогічних наук України ДЗВО "Університет менеджменту освіти" центральний інститут післядипломної освіти.

Методист коледжу Матвієнко Валентина Михайлівна та завідувачка економічного відділення Вовк Лариса Анатоліївна взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному вебінарі «Технології професійного розвитку педагогічних працівників фахових коледжів»

 

В групі ІДП-КД-22 був проведений культурний захід- квартирник «Знайомий незнайомець» куратор групи Наталія Семенюта.

18 жовтня на виховній годині (куратор Оксана ПЛИГАНЬ) провели тренінг "ТИ -ВОЛОДАР СВОГО ЖИТТЯ"

 

 

З нагоди цієї дати студенти групи ІДП-21 освітньої програми "Інформаційна діяльність підприємства" в рамках дисципліни "Інформатика" (викладач Оксана ПЛИГАНЬ) розглянули питання "Вплив кольорів на ефективність реклами"

 

Студенти групи КД-312 спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність на занятті з менеджменту продемонстрували результати самоосвітньої діяльності

Лайфхаки для випускника: як потрапити на роботу своєї мрії? Покроковий гайд від психолога

 

В рамках навчальної дисципліни "Вступ до спеціальності", студенти груп БТ-11 та ІДП-11 відвідали ТОВ "Магнус", перший Білоцерківський Інтернет-провайдер

Викладач Історії України, куратор групи БТ-11       ОПП "Електронний бізнес та інформаційні технології" Гурський Степан Петрович розпочав цикл виховних заходів по вивченню історії міста Біла Церква. 

 

Студенти групи КД-312 розпочали свої перші кроки на тернистому шляху до успіху, навчившись складати бізнес-план при проходженні навчальної практики з дисципліни "Основи підприємницької діяльності" та успішно захистили створені проєкти!

Довоочікуванні студентські квитки 

група ІДП-11 

 

В рамках дисципліни "Вступ до спеціальності" студенти сеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність групи ІДП-21 та ІДП-22 разом з викладачем інформаційних дисциплін Матусевич О.В., відвідали ТОВ "Магнус", перший Білоцерківський Інтернет-провайдер.

Екскурсія студетів І курсу ОПП "Електронний бізнес та інформаційні технології" в Міжнародній компанії «Євро Фуд Сервіс»

 

Екскурсія в одному із торгівельних центрів міста 

навчальна дисципліна "Реклама та зв'язки з громадкістю"

спеціальність 076 Підприємництво та торгівля, група КД-101

Всеукраїнський місячник безпеки дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі"

 

Гурток "Літературна студія" 

Викладач Дудченко Наталія Йосипівна 

Виховна година в групі КД-312 на тему: "Академічна доброчесність" 

 

Студентський проєкт "КРУТО!" стартував!

Нагородження в честь Дебюту першокурсника 

 

Дебют першокурсника 

Засідання робочої групи по розробці освітньо-професійної програми "Комерційна діяльність"

 

Батьківськи збори для студентів І курсів 

 Збори голів рад академічних груп економічного відділення за участі завідувачки відділення.

 

Захід разом із студентами групи ІДП-22, КД-22,101 присвячений Деню партизанської слави України

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

Конкурс "Гроші та добробут в моїй країні" в рамках Global money week

 

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

Конкурс 10 найактивніших закладів освіти

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

Засідання циклової комісії економічних дисциплін

 

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

Участь у заходах Economist Career Way від UGEN

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

Засідання робочих груп по розробці ОПП

 

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

Конкурс #ШахрайГудбай

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

Засідання групи із забезпечення змісту та якості освіти

 

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

Зустріч з приймальною комісією БНАУ

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

Зустріч з Герасименко І. О. 

 

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

Результати курсу " Як керувати грошима"

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

Результати курсу "Креативне мислення"

 

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

Результати курсу "Дізнайтеся, як керувати грошима"

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

Вебінар про фінансову обізнаність

 

Засідання циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін – Малинський фаховий коледж

 Екскурсія на  виробниче підприємство ТОВ "Бегленд"

Участь у Всеукраїнському конкурсі "Фінансова грамотність"

 

Профорієнтаційна робота – Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу

Профорієнтаційна робота

 Участь у заходах Global Money Week 2023   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Профорієнтаційна робота